Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wentylatory WENTECH Sp. z o.o.
E-Mail
Telefon
flaga polskaflaga angielskaflaga rosja

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę otrzymać informację o produktach sprzedawanych przez firmę Wentylatory WENTECH?
Proszę odwiedzić stronę Produkty lub wysłać wiadomość ze szczegółowym zapytaniem.


Jak można otrzymać szczegółowy katalog Waszych produktów?
Nie przygotowujemy szczegółowych katalogów naszych produktów, gdyż większość produktów to wyroby indywidualnie przygotowywane zgodnie z oczekiwaniem klientów. Ze strony internetowej można pobrać broszurę zwierającą ogólną charakterystykę techniczną oferowanych produktów.


Gdzie można znaleźć informację na temat warunków sprzedaży produktów firmy Wentylatory WENTECH?
Wszystkie informacje dotyczące warunków sprzedaży naszych produktów znajdują się w dokumencie OWS, który można pobrać ze strony internetowej.


Posiadam stary wirnik / wentylator i chciałbym go wymienić na nowy, co zrobić?
Proszę skontaktować się z pracownikiem działu techniczno-handlowego, aby dobrać odpowiedni zamiennik. Należy podać dokładną średnicę wirnika / wentylatora oraz parametry przepływowe: wydajność, ciśnienie statyczne, obroty wirnika, moc silnika. W przypadku braku jakichkolwiek danych o istniejącym wirniku / wentylatorze, pomiary na obiekcie może wykonać przedstawiciel naszej firmy.


Istniejący wirnik / wentylator uległ uszkodzeniu, jaki zamiennik mogę zastosować?
Proszę skontaktować się z pracownikiem działu techniczno-handlowego, aby dobrać odpowiedni zamiennik. Należy podać dokładną średnicę wirnika / wentylatora oraz parametry przepływowe: wydajność, ciśnienie statyczne, obroty wirnika, moc silnika. W przypadku braku jakichkolwiek danych o istniejącym wirniku / wentylatorze, pomiary na obiekcie może wykonać przedstawiciel naszej firmy.


W jaki sposób mogę dobrać odpowiedni wirnik?
Można samodzielnie dobrać odpowiedni wirnik, korzystając z Program doboru Optisel.

Instrukcja obsługi programu OPTISEL znajduje się tutaj: OPTISEL - instrukcja


Co zrobić, w przypadku, gdy program doboru nie dobiera wirnika z założonymi parametrami przepływowymi?
Proszę wysłać zapytanie. Poza standardowymi produktami, możemy przygotować indywidualną ofertę dostosowaną do oczekiwań klienta.


W jaki sposób mogę dobrać odpowiedni wentylator?
W celu dobrania odpowiedniego wentylatora, należy skontaktować się z pracownikiem działu techniczno-handlowego. Wentylator zostanie dobrany indywidualnie do potrzeb.


Chciałbym mieć zapasowy wirnik na stanie.
Proszę skontaktować się z pracownikiem działu techniczno-handlowego. Należy podać numer seryjny istniejącego wirnika, dla którego ma być dostarczony wirnik zapasowy.


W jaki sposób mogę zidentyfikować posiadany przez siebie typ wirnika / wentylatora?
Każdy wirnik / wentylator sprzedawany przez firmę Wentylatory WENTECH posiada dokumentację techniczno-ruchową, która zawiera informację o typie i parametrach pracy wirnika / wentylatora. Jeżeli dokumentacja techniczno-ruchowa nie jest dostępna należy odczytać numer wirnika i przesłać go do nas w celu identyfikacji produktu. Numer seryjny znajduje się na piaście wirnika.


Posiadam numer rysunku i chcę uzyskać informacje na temat części zamiennych?
Proszę wysłać zapytanie podając numer rysunku. Posiadamy rejestr rysunków, na podstawie którego zostanie przygotowana oferta na części zamienne lub alternatywne rozwiązanie wg najnowszej technologii produkcji.


Co zrobić, gdy dokumentacja techniczno-ruchowa wyrobu została utracona?
Proszę odczytać numer seryjny wirnika, który znajduje się na piaście wirnika i przesłać do firmy Wentylatory WENTECH. Na tej podstawie zostanie przesłana kopia dokumentacji techniczno-ruchowej. Jeśli numer seryjny nie jest możliwy do odczytania wówczas można pobrać ogólną wersję dokumentacji ze strony internetowej.


Gdzie można znaleźć informację na temat sposobu ustawiana kąta łopatowego?
Wszystkie informacje dotyczące sposobu montażu i eksploatacji znajdują się w dokumentacji techniczno-ruchowej produktu. Aktualną wersję dokumentacji techniczno-ruchowej można pobrać ze strony internetowej.


Gdzie można znaleźć informację na temat eksploatacji wyrobów firmy Wentylatory WENTECH?
Wszystkie informacje dotyczące eksploatacji znajdują się w dokumentacji techniczno-ruchowej produktu. Aktualną wersję dokumentacji techniczno-ruchowej można pobrać ze strony internetowej.

Adres
Adres

Wentylatory WENTECH Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 6
41-407 Imielin
woj. śląskie
Telefon
Telefon

       +48 32 225 56 06
       +48 32 225 56 07
       +48 32 318 34 33

Telefon
E-Mail

wentech@wentech.pl
Wentylatory WENTECH Sp. z o.o.
www.wentech.pl © 2014 Polityka prywatności
 
Fundusze europejskie 1wentech cti member smallgazele biznesuGoogle+YoutubePrzewiń do góry