Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wentylatory WENTECH Sp. z o.o.
E-Mail
Telefon
flaga polskaflaga angielskaflaga rosja

Produkcja laminatów

Dzięki 20 letniemu doświadczeniu w produkcji wirników i obudów wentylatorów wykonanych z laminatów szklano-poliestrowych, rozszerzyliśmy wachlarz oferowanych usług o produkcję wyrobów laminatowych na bazie surowców takich jak włókno szklane oraz żywica poliestrowa.

Poza podstawową branżą chłodniczą dla której dostarczamy w standardzie nasze wyroby, realizujemy projekty dla następujących branż: motoryzacja (produkcja autobusów, produkcja karoserii autokarów, tramwajów, traktorów), tuning samochodów, przemysł stoczniowy, produkcja łodzi, energetyka, budownictwo.

Produkujemy kompozytowe wyroby metodą zarówno ręczną (mechaniczny natrysk żelkotu i żywicy) jak i LRTM. Proces produkcji jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnego zapotrzebowania klienta (infuzja żywicy). Wytwarzamy laminaty z wykorzystaniem: żywic poliestrowych, epoksydowych, winyloestrowych, włókien szklanych i węglowych oraz innych.

Nasze produkty cechują się idealnie gładką powierzchnią, wysokim połyskiem oraz są odporne na promieniowanie UV. Zapewniamy możliwość wykonania elementów w pełnej kolorystyce palety RAL.

produkcja laminatow produkcja laminatow 02

Przez lata inwestowaliśmy w rozwój naszej firmy co skutkuje bogatym i nowoczesnym parkiem maszynowym, oraz dużą powierzchnią produkcyjną (blisko 5000 m2 ).

Każda hala, wyspecjalizowana w poszczególnych etapach wytwarzania jest wyposażona w suwnicę oraz najnowszy sprzęt potrzebny do produkcji. Całość jest ogrzewana, aby spełnić nawet najsurowsze wymogi technologiczne. Nasza zdolność produkcyjna to 2,5 tony laminatu / dzień.
Za wyborem naszej firmy, przemawia także dogodna lokalizacja: tuż przy drodze ekspresowej S1 i autostradzie A4.

Zatrudniamy blisko 100 osób o bogatym doświadczeniu i wysokim poziomie specjalizacji w dziedzinie projektowania i produkcji wyrobów kompozytowych. Dzięki temu zrealizujemy każdy indywidualny projekt. Możecie Państwo liczyć na naszą fachową pomoc i wyspecjalizowane doradztwo.

Jeśli są Państwo zainteresowani produkcją wyrobów laminatowych, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.laminaty-wentech.pl

produkcja laminatow 03

Adres
Adres

Wentylatory WENTECH Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 6
41-407 Imielin
woj. śląskie
Telefon
Telefon

       +48 32 225 56 06
       +48 32 225 56 07
       +48 32 318 34 33

Telefon
E-Mail

wentech@wentech.pl
Wentylatory WENTECH Sp. z o.o.
www.wentech.pl © 2014 Polityka prywatności
 
Fundusze europejskie 1wentech cti member smallgazele biznesuGoogle+YoutubePrzewiń do góry